Wireless 9in1 Simulator Adapter pro přípojeni vysílače k simulátoru (bezdrátový)

Výborný bezdrátový adaptér, který funguje bez problému s většinou vysílačů nebo přijímačů a je kompatibilní s většinou používaných simulátorů a to včetně nejnovějších verzí. Slouží jako doplňkový HW pro simulátory.
Artikelnummer: wireless
Hersteller: HobbyKing
995,00 Kč inkl. Steuer
Verfügbarkeit: Verfügbar in on request

Systém je kombatibilní s většinou vysílačů, díky bezdrátovémů připojení pomocí klasického přijímače funguje u všechn normálních vysílačů.

Nová verze má micro USB konektor.

Velkou výhodou bezdrátového adaptéru je možnost použití přímo s vaším přijímačem a není tak nutné připojovat vysílač přes kabel. Pokud však z nějakého důvodu nechcete a nebo to není možné, je zde stále možnost si vysílač připojit přes 3,5mm jack přímo kabelem k adaptéru. Adaptér se připojuje přes dodaný USB kabel. Umožňuje také přímé propojení PPM signálu mezi adaptérem a počítačem přes 3,5mm jack.

Počet kanálů je 7 (reálně použitelných 6)

Adaptér plně podporuje nejnovější simulátory Phoenix (V3 / V4 / V5 včetně online update), RealFlight G3 / G4 / G5 a XTR Aerofly včetně FMS. Lze tedy používat nejnovější verze programů (aktuálně otestováno).

Balení obsahuje:

adaptér
USB kabel
3,5mm jack kabel
propojovací kabely pro přijímač
obrázkový manuál

Před zapojením doporučuji nastavit vysílač do řežimu PPM, zapojit adaptér do počítače a propojit adaptér s vysílačkou nejdříve kabelem s 3,5mm jackem pro otestování funkčnosti správného nastavení a instalace.

Dobře si všimněte, že na adaptéru je kanál (ch1) plnohodnoný (má všechny 3-piny včetně plus a mínus pólu), kanál "1" totiž slouží pro napájení připojeného přijímače a tudíž jsou zde všechny tři piny. Další kanály "2-7" se již propojují jen signálním pinem a na tyto piny nesmí v žádném případě být zapojen plus pól z přijímače nebo baterie !!! Zapojení je přiloženo na obrázkovém manuálu. Jinak kanál "1" na daptéru neznaméná, že musí být kanálem 1, tento kanál můžete zapojit např. do vstupu přijímače BIND/BAT a další kanály "2-7" připojit do příjímače v kanálech např. "1-6" nebo v jiném pořadí dle použitého přijímače a nastavení vysílačky a simulátoru.

Tato sada slouží pro připojení vlastní vysílačky k PC za ztracený nebo poškozený kabel USB. Součástí balení není program simulátoru, který již musíte mít předem zakoupen / nainstalován na svém PC. Zboží slouží jako doplňkový HW pro simulátory.