Regulátory Turnigy Plush

Regulátory Turnigy Plush

Když jsem měl v ruce prvně regulátor Turnigy Plush, tak jediné co jsem věděl, že prodejcem je Hobbyking a regulátor má celkem dobré reference na webu, to bylo v roce 2010.

S regulátory za celou dobu nebyl nejmenší problém, prostě ideální součástka do modelu letadla, vrtulníku nebo čehokoliv co chcete aby psotě fungovalo a nidky se nestalo, že by regulátor prostě shořel sám od sebe. Což má jednoduché vysvětlení, tyto regulátor yvyráběla firma Hobbywing, která používá pouze to nejlepší. Od návrhu PCB přes součástky, FW a tak dále, také v Číně vznikalo spousta různých kopíí, které byly více či méně vydařené, ale hlavně používaly stejný FW, takže bylo možné používat stejnou kartu. Originální regulátor nesl název Hobbywing Flyfun a stal se díky značce Turnigy nejprodávanějším regulátorem na světě.

Tak to bylo, ale už je to historie, tedy v podání značky Turnigy už je to historie, nové regulátory Turnigy Plush32 totiž již nejsou od Hobbywingu, ale jedná se o regulátory, které můžete najít na netu pod názvem V-Good Airplane-32, zařadil jsem je do nabídky také, takže si můžete vybrat, zda je chcete v originálu s průhlednou smršťovačkou nebo prodávané pod značkou Turnigy v červeném. Nicméně již je to prostě jeden z mnoha různých regulátorů, které nejsou určitě špatné, dobře poslouží, ale již to není ta prává legenda, která tu byla více než 10 let.