Newsletter

Nevyplňujte toto pole:
 

Wireless 9in1 Simulator Adapter pro přípojeni vysílače k simulátoru (bezdrátový)

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Wireless 9in1 Simulator Adapter pro přípojeni vysílače k simulátoru (bezdrátový)

 

Výborný bezdrátový adaptér, který funguje bez problému s většinou vysílačů nebo přijímačů a je kompatibilní s většinou používaných simulátorů a to včetně nejnovějších verzí. Slouží jako doplňkový HW pro simulátory.

Dostupnost zboží bude opět dostupné do 18 dnů
Cena vč. DPH 895 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 54
Značka OEM
Kategorie příslušenství
Záruka 2 roky
 

Systém je kombatibilní s většinou vysílačů, díky bezdrátovémů připojení pomocí klasického přijímače funguje u všechn normálních vysílačů.

Nová verze má micro USB konektor.

Velkou výhodou bezdrátového adaptéru je možnost použití přímo s vaším přijímačem a není tak nutné připojovat vysílač přes kabel. Pokud však z nějakého důvodu nechcete a nebo to není možné, je zde stále možnost si vysílač připojit přes 3,5mm jack přímo kabelem k adaptéru. Adaptér se připojuje přes dodaný USB kabel. Umožňuje také přímé propojení PPM signálu mezi adaptérem a počítačem přes 3,5mm jack.

Počet kanálů je 7 (reálně použitelných 6)

Adaptér plně podporuje nejnovější simulátory Phoenix (V3 / V4 / V5 včetně online update), RealFlight G3 / G4 / G5 a XTR Aerofly včetně FMS. Lze tedy používat nejnovější verze programů (aktuálně otestováno).

Balení obsahuje:

adaptér
USB kabel
3,5mm jack kabel
propojovací kabely pro přijímač
obrázkový manuál

Před zapojením doporučuji nastavit vysílač do řežimu PPM, zapojit adaptér do počítače a propojit adaptér s vysílačkou nejdříve kabelem s 3,5mm jackem pro otestování funkčnosti správného nastavení a instalace.

Dobře si všimněte, že na adaptéru je kanál (ch1) plnohodnoný (má všechny 3-piny včetně plus a mínus pólu), kanál "1" totiž slouží pro napájení připojeného přijímače a tudíž jsou zde všechny tři piny. Další kanály "2-7" se již propojují jen signálním pinem a na tyto piny nesmí v žádném případě být zapojen plus pól z přijímače nebo baterie !!! Zapojení je přiloženo na obrázkovém manuálu. Jinak kanál "1" na daptéru neznaméná, že musí být kanálem 1, tento kanál můžete zapojit např. do vstupu přijímače BIND/BAT a další kanály "2-7" připojit do příjímače v kanálech např. "1-6" nebo v jiném pořadí dle použitého přijímače a nastavení vysílačky a simulátoru.

Tato sada slouží pro připojení vlastní vysílačky k PC za ztracený nebo poškozený kabel USB. Součástí balení není program simulátoru, který již musíte mít předem zakoupen / nainstalován na svém PC. Zboží slouží jako doplňkový HW pro simulátory.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Jan Hadač
+420 608 333 835
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.