Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní Hobbyking Floater-Jet EPO (PNF) kompletní

 
AXN Floater je ideální letadlo pro začátečníky. Je snadno ovladatelné a tím je ideálním modelem pro začínající modeláře.
Dostupnost dostupné při objednání do 10 dnů
Cena vč. DPH 3 490 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 238
Značka Hextronik Limited (Turnigy)
Kategorie Letadla
Záruka 2 roky
 

Nová verze AXN Floater Jetu je výborné letadlo pro začátečníky. Stejně jako Beta nebo EasyStar, tak i Floater díky zadnímu pohonu je ideální pro začínajiící piloty. Letadlo vydrží i horší zacházení a je ideální nejen do rovinatého terénu, ale také do svahu. Lze s ním přístávat prakticky všude, kde je rovnější povrch a nevadí ani vysoká tráva a tím z něj číní tu nejlepší volbou pro první model letadla.

*** Verze PNF obsahuje všechny potřebné komponenty mimo přijímače a baterie ***

Jeho stabilní letové vlastnosti a snadná ovladatelnost dělá z tohoto modelu ideální model pro učení. Na rozdíl od některých modelů ve své třídě, je AXN Floater-Jet vybaven křidélky. Což je důležité, protože máte dostupné všechny běžné ovládací plochy a model je pro začínající piloti lépe ovladatelný. Navíc již ze své zkušenosti vím, že pokud tento stabilní model ještě vybavíte stabilizátorem, tak nexestije stabilnější model, na kterém je učení super snadné. Dost toho vydrží, ale předem prolepit spoje a vyztužit sklolaminátovou pásku není od věci a časem poznáte, že ji nakonec bylo málo :-) S letadlem si lze i pořádně zalítat, což zkušené piloty dost překvapí.

Letadlo je vyrobeno ze silné EPO pěny s vysoce lesklým povrchem. AXN Floater-Jet je schopen dosáhnout vysoké rychlosti a dokáže krásně ladně klouzat ve větru (po větru letí tychle a se stabilizátorem extra stabilně, nevadí ani boční vítr), na plný plyn stoupá výborně i se setovým motorem a nevadí ani silnější vítr, který dodá létání ten správný adrenalin.

Letové vlastnosti jsou díky nízkému plošnému zatížení a tlačné vrtule vynikající. Použitím menší baterie jako je 1500mAh 3S1P umožní další užitečné zatížení v přední části letadla. A tím se vyhnete hledání správného těžiště, aniž by jste museli přidat další váhu na ocas.

Navržený motor nabízí výborný výkon a letový čas. K letadlu je nutné dokoupit 2100kv střídavý motor (motor pro FloaterJet, 4 kusy 9g serv např. HXT900 pro křidélka a TGY-MG90D na směrovku a výškovku pro větší mechanickou odolnost serv, které při nehodě dostávají více zabrat, 1500 ~ 1800mAh Li-Po baterii (v závislosti na požadavcích užitečného zatížení) 20A regulátor ESC (pro vrtuly 6x4 nebo 6x5 lépe 30A regulátor) a vlastní přijímač a vysílač.

Specifikace:
Rozpětí: 1280 mm
Pojistka Délka: 830 mm
Motor: 2200Kv Outrunner
Vrtule: 5x5" x (2ks v balení)
ESC: 20A / pro vrtule 6x4 nebo 6x5 doporučuji regulátor 30A
Serva: 4 x 9g

Co je nutné dokoupít nebo již mít:
vlastní RX / TX
1500 ~ 1800mAh 3S LiPo (optimální baterie je díky váze 1500mAh 3S1P)

Vše naleznete v záložce "souvisejicí zboží"

Pro větší výkon lze použít vrtule TGS 6x4 a regulátor 30A.

Hmotnost 3.5 kg

FloaterJet


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Jan Hadač
+420 608 333 835
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.