HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT)

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 

HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT) HobbyKing™ Bix3 Trainer FPV EPO 1550mm (KIT)

 
HK Bix3 je ideální letadlo pro začátečníky nebo FPV piloty. Jedná se o třetí generaci popolárního modelu Bixler. V základní verzi obsahuje podvozek, nabízí větší středový prostor pro montáž elektroniky a možnost umístit kameru na příď modelu. Jeho stabilní letové vlastnosti a snadná ovladatelnost dělá z tohoto modelu ideální platformu pro učení nebo FPV lety.
Dostupnost Na dotaz
Cena vč. DPH 3 690 Kč
Kód produktu 1383
Značka Hextronik Limited (Turnigy)
Kategorie Letadla
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Pokud hledáte ideální letadlo pro výcvik nebo si potřebujete pouze odreagovat a rekreačně si zalétat, tak je tento model ideální volbou právě pro Vás, navíc je vhodný pro FPV létání.

Verze KIT neobsahuje žádnou elektroniku včetně motoru, což je výhoda pro ty, kteří si chtějí osadit model vlastní konfigurací serv, regulátoru a motoru.

Nyní je v nabídce třetí generace modelů HobbyKing Bixler ve verzi Bix3, jedná se o další verzi oblíbeného modelu pro začátečníky, která je ještě více připravena pro FPV létání. Je největší ze všech modelů Bixler a zároveň je nejvíce univerzální. Přichází s odnímatelným podvozkem, ovládací plochy jsou na pantech, má FPV překližkový nástavec, možnost namontovat kameru do přídě modelu, volitelné klapky, drak modelu je mnohem více vyztužen uhlíkem než předchozí verze (výztuhy jsou nejen v křídlech, ale také po celém trupu) a hlavně velkým středovým prostorem, který je dostupný po odejmutí křídel. Model HK Bix3 si tak můžete přizpůsobit svému účelu létání přesně tak jak potřebujete.

Další zásadní předností je dostatek místa v celém trupu, je tak dostatek prostoru na umístění FPV vysílače, polarizované antény, řídícího systému a další elektroniky, kterou můžete rovnoměrně rozmístit po celém trupu a tím efektivně rozložit celkovou váhu vybavení.

Bix3 má v mnoha ohledech ideální vlastnosti a navíc je vyroben z extra tvrdé EPO pěny. Montáž modelu je snadná a pokud je ve verzi PNF, tak je také rychlá. Kombinace velikosti modelu, nízkého plošné zatížení a elegantního trupu dává modelu výborné letové vlastnosti a zároveň je snadno ovladatelný i pro začínající piloty.  Další výhodou je dvoudílné křídlo, které dělá z Bix3 praktický model, který je snadno přepravuje a může být připraven k letu během několika minut.

Pokud začínáte s letadly a přeci jen ani u tohoto hodného modelu si nejste jisti, tak můžete použít stabilizační systém (např. Orange RX3S nebo FeiYu apod.), pomůže i při FPV stabilizovat model ve větším větru a udržet letovou hladinu.

Další praktické vlastnosti Bix3 patří velký prostor pro baterie, které lze použít pro širokou škálu kapacit a velikostí nebo pouzdro pro FPV vybavení, Bix3 také přichází s volitelnými klapkami, které mohou sloužit k vyrovnání přidané váhy. Jednoduše nainstalujte další dvě 9g serva pro klapky a máte klapky připravené. Další výhodou je odnímatelný podvozek včetně zadního kolečka, které je řízené přes kormidlo. Pokud nechcete používat podvozek, tak lze na spodní část trupu nalepit ochranný plastový kryt, který bude chránit model při přistávání na břicho. Další výhodou je kompletně vyztužený trup a to zejména v přední a zadní části trupu uhlíkovou trubkou, která je tak více odolná a nehrozí tak snadné přepůlení mezi hlavním trupem a ocasem.
Pro FPV je součástí balení překližkový nástavec, který je ideální například pro kamery se servy. Kameru lze namontovat na tento podstavec nebo lze použít malou kamerku do přídě letadla.
Větší křídla, klapky a mnohem větší ocasní plocha dělá model Bix3 univerzálním letounem a je tak ideální volbou pro FPV nebo pro klasické a rekreační létání.

Klíčové vlastnosti:
• Snadné a zábavné létání
• Rychlá a snadná montáž
• Větší kabinka pro FPV vybavení nebo větší prostor pro baterii
• Předinstalované serva a střídavý motor
• Velká křídla pro lepší a pomalejší let s vysokou užitečnou nosností
• Odnímatelný podvozek a řiditelné zadní kolečko
• Velký středový prostor dostupný po sejmutí křídel
• Předinstalované volitelné klapky, stačí pouze dodat dvě serva (9-12g)
• Rozkládací křídla pro snadnou přepravu
• Uhlíkové výztuhy po celé délce trupu pro zvýšení pevnost a odolnosti modelu
• Odnímatelný nos pro FPV kameru

Specifikace:
Rozpětí: 1550 mm
Délka: 948 mm
Doporučení regulátor ESC: 30A (není součástí balení)
Letová hmotnost: 890 g
Doporučený motor: 28-xx 1300~1400kv Střídavý Outrunner (není součástí balení)
Vrtule: 8x4
Serva: 4 x 9~12g + 2 serva 9~12g na klapky (nejsou součástí balení)

Co je potřeba dokoupit:
6 x 9~12g Servo (pro model jsou nutná 4 serva, další dvě lze přidat pro klapky)
Střídavý motor do průměru 28mm 1300~1400kV
Střídavý regulátor 30A
Baterie LiPo 11.1V 2200mAh 3S1P 25C
Vysílač a přijímač 2.4GHz (např. HK T6A nebo Turnigy 9x apod.

Foto je pouze ilustrativní, balení neobsahuje všechny zobrazené částí jako je motor, regulátor, kamera apod.

Hmotnost 3.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Jan Hadač
+420 608 333 835
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.