Legální licence Windows

Vzhledem k tomu, že jsem se rozhodl prodávat sestavené PC, tak jsem musel vyřešit také licencování systému Windows.

Chápu, že cena klasické licence OEM je pro některé zákazníky dost vysoká, ale bez legálního SW to prostě nejde. Máte však možnost vybrat si druhotnou licenci, kterou mám z ověřeného a hlavně legálního zdroje, takže máte jistotu, že licence je ověřená, pravá a dostanete jedinečný produktový klíč systému Windows.

Licence jsou trvalé a přenosné, takže pokud do budoucna budete chtít přenést licenci na jiný počítač, tak nebude problém. Což ostatně platí již delší dobu také pro OEM licence, díky EU, ať nejsme pouze jenom kritičtí proti fungování této organizace, za vším jsou lidé, což je někdy problém.

Dále bych chtěl upozornit, že pokud si chystáte zakoupit licence na aukčních nebo bazarových portálech zde nebo v zahraničí, tak licence Windows za 59 Kč nebo 99 Kč a podobné ceny jsou všechno možné jenom ne legální. Prodejce se Vám bude snažit nakecat, že je to ofiko, ale faktem je, že sice dostanete ve většině případů funkční klíč, ale to je tak vše, pokud fungovat déle než pár měsíců, tak je super, ale stejně se jedná o nelegální SW.

Druhotné licence jsou označené jako hmotné licence (štítek).

Leave your comment