Výborný střídavý regulátor Hobbywing FlyFun 18A / 22A (rozbalený)

Sorry - Dieses Produkt ist nicht mehr verfügbar

Regulátory Hobbywing jsou osvědčené střídavé regulátory postavené z kvalitních mosfetů, které zaručují rychlou odezvu a možnost vysokého špičkového zatížení. Je to úplně stejná řada regulátorů jako je Turnigy Plush, která je vyráběnou firmou Hobbywing pro HK pod jejich značkou.
Artikelnummer: FlyFun-18A-roz
Lieferzeit: 5 days
Hersteller: HobbyWing
350,00 Kč inkl. Steuer
Verfügbarkeit: 1 auf Lager

Osvědčený a prověřený střídavý regulátor modeláři po celém světě, který je oblíbený pro svoje výborné vlastnosti, možnosti nastavení a výbornou cenu. Ideální regulátor do modelů letadel, vrtulníků a multirotorů. Mikroprocesor využívá oddělený napěťový regulátor IC s vysokou antirušivou schopností. Nízky vnitřní odpor umožňuje dlouhodobé vysoké proudové zatížení. Je kompatibilní s většinou střídavých motorů.

Regulátor je programovatelný dvojím způsobem (programovací kartou nebo plynovou pákou na vysílači), optimální je použití programovací karty Turnigy, HobbyWing apod.. Po připojení je okamžitě zřetelné momentální nastavení a velmi jednoduchými pokyny lze regulátor programovat, přičemž každá změna je okamžitě signalizována světelnou LED.

Je osazen kvalitními MOSFET obvody z USA, které opravdu vydrží až do uváděné špičkové zátěže.

Konstantní proud: 18A

Max proud: 22A
BEC mód: lineární
BEC : 5v / 2A
Lipo článků: 2 - 4
NiMH článků : 5 - 12
Hmotnost: 19g
Velikost: 45x24x11mm
Programování: pomocí programovací karty (např. Turnigy BESC Programming, HobbyWing card atd.) nebo páčky plynu

Přidám český manuál pro nastavení regulátoru (pdf dokument - e-mailem).

Regulátory Turnigy Plush a Hobbywin FlyFun je jedno a totéž. Pouze u regulátorů Hobbywing máte výhodou, že dostanete kus z nejnovější série. Regulátor lze programovat bílou LED kartou Turnigy (BESC).

Regulátor je rozbalený, sloužil pouze pro test.