FY-41AP-M Auto-Pilot/ Flight Controller with OSD, GPS and Power Manager

Jednotka autopilota pro RC modely
SKU: FY-41AP-M
Free shipping
Delivery date: 5 days
Manufacturer: HobbyKing
4990.00 Kč incl tax
AVL: 1 in stock

FY-41AP Flight controller je inerciální přístroj pro měření letové polohy používaný pro FPV let na letadlech s pevnými křídly nebo s více rotory. Software lze stáhnout pro zařízení s pevnými křídly nebo pro vícerotorová zařízení.

https://www.feiyu-tech.com/fy-41ap/down.html

Firmware pro letadla lze nahrát do jednotky. Z výroby je nahrán FW pro drony.

Kombinací řídicího systému a navigačního systému GPS poskytuje FY-41AP-M vynikající stabilizovaný let a zároveň nabízí jasný a pohlcující zážitek z FPV tím, že pilotovi poskytuje živá data za letu prostřednictvím překryvného video OSD. Toto integrované video OSD poskytuje operátorovi informace o letu včetně nadmořské výšky, rychlosti, směru a domácího směru, což jsou všechny důležité informace pro seriózní operátory FPV.

Jak můžete očekávat od systému této kvality, FY-41AP-M nabízí sedm letových režimů. Manuální, Automatická stabilizace, 3D, Pevná cesta, Auto Circle, Navigace bodem a automatický návrat domů. Každý režim lze naprogramovat a vybrat před nebo během jakékoli letové mise, což z něj dělá jeden z nejfunkčnějších a nejuniverzálnějších autopilotů s pevnými křídly na trhu.

Software pozemní stanice GCS lze použít k úpravě nebo uložení jakýchkoli dat za letu. Google Earth je začleněn pro zobrazování satelitních snímků prostřednictvím navigačního systému GCS. Letovou dráhu a letovou misi lze upravovat v reálném čase, což dává uživateli plnou kontrolu. Data lze také ukládat v reálném čase a později je použít pro přehrávání.

Pokud právě stavíte FPV systém s pevným nebo vícerotorovým FPV pro fotografování, výzkum nebo jen pro zábavu, pak budete potřebovat spolehlivého, plně funkčního a vysoce kvalitního autopilota a FY-41AP-M to splňuje. stručné a další.

Features:
• Control parameter setting and course setting fully programmable
• Real-time data monitoring
• Data logging for post-flight analysis
• Seven flight modes
• Integrated OSD
• GPS and Power sensor included

FY-41AP-M Specs:
Supported ESC output: 400Hz refresh frequency
Module Working Voltage: 5.3V@0.2A
Flight Performance: Max Yaw: 150°/s, Max Tilt : 35°, Ascent / Descent: -1.5m/s ~ +3m/s
Weight: 34g
Dimensions: 58 × 37 × 19mm

GPS Specs:
Weight: 24g
Dimensions: 32 × 32 × 13.5mm