Telemetrický přijmač FrSky RX6R 6ch /16Ch S.BUS (micro)

Revoluční přijímač FrSky RX6R 6ch /16ch včetně telemetrie, pracující na frekvenci 2.4GHz, určený zejména pro vysílače FrSky nebo modul XJT (D16).
Artikelnummer: RX6R-6ch
Lieferzeit: 7 dnů
Hersteller: FrSky
1150,00 Kč inkl. Steuer
Verfügbarkeit: Kein Lagerbestand - wird nachgeliefert, sobald wieder Bestand verfügbar ist.

Nová verze redundantního 6ch přijímače, který je znatelně menší a lehčí, bez velkého plastového pouzdra, který měl přijímač X6R a stále s jedním analogovým vstupem pro čidlo + další vylepšení

Nová řada přijímače R, která podporuje redundantní funkci a dosahuje až o 40% většího dosahu v porovnání s řadou X.

Přijímač patří do nové série a disponuje novým portem "Smart port", který umožňuje připojení sériových čidel přes nový typ variometru. Navíc přijímač podporuje až 16ch přes sběrnici S-BUS. Ideální přijímač pro nové radio FrSky Taranis a moduly XJT. Přijímač má také jeden analogový vstup pro starší telemetrická čidla a RSSI výstup s PWM (0~3.3V).

Přijímač plně podporuje obousměrnou komunikaci - telemetrii pro přenos informací z modelu (příjímače) pomocí připojených snímačů pro snímání stavu baterie, teploty, rychlosti, výšky, polohy a dalších užitečných informací (snímače je nutné zakoupit zvlášť jako volitelné příslušenství). Telemetrii lze snadno zobrazit na displeji vysílačky TARANIS nebo Turnigy 9XR PRO.

Přijímač pro moduly FrSky pracující na systém 2,4GHz ACCST - systém je vysoce odolným vůči rušení s maximální stabilitou přenosu signálu stejně jako je to u systémů FASST a DSM2.

Hlavní vlastnosti:
Pokročilé kontinuální řazení kanálů (ACCST) - tato technologie umožňuje přesouvání kanálů stokrát za sekundu a tím zaručuje maximální odolnost proti rušení
Snadné párování
Rychlí restart systému
Výborný dosah zaručený dvěma anténami
Všechny kanály mohou být naprogramovány na Failsafe rychle a snadno
Stabilní výkon a dosah
Přesné a hladké reakce serv bez cukání a interferencí
Rozšířený dosah 1,5-2,5km

Specifikace přijímače :

Provozní napětí přijímače: 3.5 ~ 10V / analogové napětí pro senzory je 0-3,3V / RSSI výstup (PWM 0~3.3V)
Spotřeba elektrické energie: 100mA
Rozlišení: 3072
Čekací doba: dle nastaveného protokolu
Počet kanálů: klasický výstup pro 6-ch (16-ch S-BUS)
Rozsah: větší než 1.5km
Rozměry: 21 x 17 x 7mm
Hmotnost: 2.9g

Podporuje FrSky mode D16.

Mode D16 je dostupný pouze pro vysílače FrSky Taranis a modulu XJT.

Přijímač je vybaven redundantní funkcí pro příjem SBUSu z jiného přijímače. RX6R za normální situace přijímá a zpracovává signál pro svoje výstupy na serva a SBUS výstup. Výhodou je, že pokud do SBUS In připojíme jiný SBUS přijímač a RX6R přestane mít signál, přepne zpracování signálu na SBUS z jiného přijímače. Jakmile RX6R signál opět dostane, přepne zpět na zpracování vlastního signálu.
Druhý přijímač může být jakýkoli přijímač s SBUSem jako X8R, X6R, XSR, XM, XM+, RX8R a L9R, ale musí u něj být možné vypnout zasílání telemetrie.