FrSky 4-Channel S.BUS to PWM Decoder

FrSky 4-Channel S.BUS to PWM Decoder umožňuje vytáhnout další 4 kanály z výstupu S-BUS a použít je jako klasické výstupy s PWM modulací. Ideální doplněk pro nové přijímače X8R a X6R nebo pro jiné kompatibilní přijímače se sběrnicí S-BUS.
Kód: FrSky-SBUS-PWM-Decoder
dodací lhůta : 7 dnů
Výrobce: FrSky
495,00 Kč s DPH
Dostupnost: Na objednávku

FrSky 4-Channel S.BUS to PWM Decoder umožňuje vytáhnout další 4 kanály z výstupu S-BUS a použít je jako klasické výstupy s PWM modulací.

FrSky S.BUS to PWM Decoder slouží jako výborný doplněk k přijímačům, které disponují sběrnici S-BUS. Lze tak z přijímače vytáhnou další čtyři klasické kanály a navýšit tak celkový počet použitelných kanálů. (např. přijímač 8ch + 4ch = 12ch). Takže pokud Vám nestačí počet klasických kanálů na přijímači, tak stačí připojit tento dekodér na S-BUS výstup přijímače a získáte další čtyři kanály, na které můžete připojit klasická analogová a digitální serva. Tento dekodér lze použít i pro jiné přijímače, které mají S-BUS výstup (např. Futaba, ORANGE RX apod.).

Specifikace:
Počet programovatelných kanálů: 4 (každý kanál lze naprogramovat v rozsahu 1~16ch)
Délka kabelu: 200mm
Celková délka: 350mm

Pro naprogramování kanálu je nutné použít FrSky Servo Channel Changer. Výchozí hodnota všech kanálů je nastavena na kanál jedna CH1.