Turnigy Nano-tech 1500mAH LiFe 3S 9.9v určená pro vysílače

Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení 0 hodnocení
 
 

Baterie Li-Fe určená přímo pro vysílače, typ LiFe.

Dostupnost dostupné při objednání do 10 dnů
Cena vč. DPH 489 Kč
Počet (ks)

   

Kód produktu 1549
Značka Hextronik Limited (Turnigy)
Kategorie baterie pro TX (vysílače)
Záruka 2 roky
 

Baterie Li-Fe určená přímo pro vysílače - 1500mAh LiFe 3S1P 9,9V (1C)

Výborná baterie do vysílaček. Ideální volba pro vysílače Turnigy 9X, 9XR, 9XR PRO a TARANIS. Vhodná pro všechny vysílače, které používají akupak 8xAA.

Konektor baterie je upraven pro vysílač TARANIS, takže pokud bude baterie použita pro vysílač Turnigy 9X, tak je nutné konektor upravit (změnit zapojení pinů). Pozor Turnigy 9X používá jiné zapojení uvedeného konektoru (z pohledů kontaktů dolu je to mínus pól vlevo a plus uprostřed), TARANIS používá klasické zapojení konektorů JST-XH 2S (plus pól je vlevo a mínus pól vpravo). Turnigy 9XR a 9XR PRO používají přímo balanční konektor baterie JST-XH 3S, takže lze zapojit bez úpravy konektoru.

Baterie má tedy tři konektory, balanční JST-XH 3S, vybíjecí a nabíjecí jodu dva (JST-XH 2S odlišné zapojení pinů a konektor Futaba.

Napětí jednoho Li-Fe článku je maximálně 3.6V, minimální vybíjecí napětí jednoho článku je 2.8V. Pracovní napětí jednoho článku se pohybuje v rozmezí 3.0V až 3.3V. Maximální nabíjecí napětí pro jeden článek je 3.6V.

Maximální napětí baterie je tedy 3 x 3.6V = 10.8V / program na nabíječce musí být nastaven pro nabíjení baterií typu Li-Fe / nenabíjet jako baterii typu Li-Po (ta má maximální napětí na článek 4.2V).

Výborná baterie do vysílačů, které jsou napájeny z "akupaku" 8xAA nebo pomocí baterie NiMH 9,6V. Jedná se o speciálně upravenou Li-FePo4 baterii pro pomalé vybíjení nízkým proudem, na rozdíl od běžných Li-Po bateriím, které jsou naopak vyrobené pro maximální zatížení. Takže tato Li-Fe baterie nejen dlouho vydrží, ale vůbec netrpí delším skladováním ve vysílači. Baterie je vhodná do většiny vysílaček typu Futaba, JR/Spektrum, Optic, Turnigy, HK apod.
Výborná náhrada za NiMH/NiCD články. Pro některé vysílače je nutná úprava napájecího konektoru.

Baterii lze nabíjet jen v nabíječkách, které podporují typ baterie Li-Fe (umožňuje změnu programu na Li-Fe / Li-ion nebo Li-Po).
 
Rozměry baterie: 102x23x29mm
váha: 115g
vybíjecí konektor: JST-XH 2S a Futaba
servisní / balanční konektor: JST-XH 3S
tři články
9,9V

Nabíjecí a vybíjecí proud je max. 1C, doporučuji maximální nabíjecí proud 1A.

Baterie HK mají certifikaci UL, RoHS, CE a odpovídají mezinárodním normám pro jakost ISO 90001 a životní prostředí ISO 14001.

>>> Důležitá upozornění při manipulaci a nabíjení Li-Po baterií !!! <<<

Hmotnost 0.175 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
 

Přihlášení

Nemůžete vyplnit toto pole
 

Kontakt

Jan Hadač
+420 608 333 835
 
 


Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.