regulátory pro drony

Regulátory pro drony se speciálním nastavením a vlastnostmi

View as Grid List
Sort by
Display per page

Střídavý regulátor ZTW Spider 18A (30A) OPTO 2-4S (BLHeli Firmware)

Povedný regulátor ZTW navržený přímo pro coptery. Regulátory jsou přímo navrženy dle potřeb řídících desek multirotorů. Verze OPTO včetně krouceného kabelu eliminuje přenos interferencí a rušení signálu plynu. Regulátor obsahuje FW BLHeli / Oneshot125.
$18.11 incl tax $13.57 incl tax

Výborný střídavý regulátor HOBBYWING X-Rotor 30A OPTO pro multirotory

Nový typ regulátory o známého výrobce Hobbywing navržené přímo pro multirotory. Vynikají výborným zpracováním od návrhu PCB, přes kvalitní součástky a propracovaný FW. Regulátory jsou přímo navrženy dle potřeb řídících desek multirotorů. Jsou plně OPTO a kroucený kabel eliminuje přenos interferencí a rušení signálu plynu.
$26.79 incl tax

Střídavý regulátor HOBBYWING X-Rotor 10A OPTO

Vynikají výborným zpracováním od návrhu PCB, přes kvalitní součástky a propracovaný FW. Regulátory jsou přímo navrženy dle potřeb řídících desek multirotorů. Jsou plně OPTO a kroucený kabel eliminuje přenos interferencí a rušení signálu plynu.
$13.57 incl tax $7.22 incl tax

Pájecí rozvodná deska pro napájení regulátorů multirotoru - XT60

Pro snadné propojení napájení pro regulátory na multirotoru.
$5.86 incl tax

HOBBYWING XRotor PRO 25A ESC + Motor Mount for drone (2pcs) Red + (2pcs) Black

Regulátory jsou přímo navrženy dle potřeb řídících desek multirotorů. Jsou plně OPTO a kroucený kabel eliminuje přenos interferencí a rušení signálu plynu.
$135.75 incl tax

Střídavý regulátor HOBBYWING Platinum 30A Pro 2-6S OPTO

Regulátory Hobbywing patří mezi nejlepší regulátory, které jsou známé po celém světě, vynikají výborným zpracováním od návrhu PCB, přes kvalitní součástky a propracovaný FW.
$27.01 incl tax